Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

ważna informacja

Osoby z temperaturą, przeziębieniem prosimy o pozostanie w domu.

Joga Inowrocław - zajęcia i warsztaty

Kluczowym elementem łączącym wszystkie ćwiczenia, jest wydłużenie kręgosłupa, co sprawia, że przestrzenie międzykręgowe  zwiększają się, a dyski mogą się nawodnić i zregenerować.


Bardzo często osoby, które pierwszy raz uczestniczą w zajęciach  odczuwają ulgę w dolegliwościach bólowych , właśnie na skutek wydłużenia. Różnorodność  asan (pozycje stojące, siedzące , skłony, skręty i pozycje brzuszne) sprawia że mięśnie posturalne wzdłuż kręgosłupa systematycznie wzmacniają się i uelastyczniają.  Niezwykle  ważną role w zabezpieczaniu i zdrowiu kręgosłupa odgrywają również mięśnie brzucha, które u wielu osób są zaniedbane i słabe. Najczęściej spotykane dolegliwości występują w  obszarze odcinka lędźwiowego za którego sprawność odpowiadają szczególnie mięśnie brzucha oraz siła i elastyczność nóg, a także ruchomość  miednicy.

Uprawiając jogę możemy doświadczać i odkrywać miejsc  w naszym ciele, które potrzebują wzmocnienia i wytrzymałości, a także obszary, które należy rozluźnić i uelastycznić. Dzięki rozwijającej sią świadomości możemy wprowadzać pozytywne zmiany, dające lepsze zdrowie fizyczne  i równowagę psychiczną.

 

Galerie - Międzynarodowy dzień jogi

Joga (10)
Joga (1)
Joga (2)
Joga (3)
Joga (4)
Joga (5)
Joga (6)
Joga (8)
Joga (9)
2 (1)
2 (2)
2 (3)
2 (4)
Joga (7)
ip stresser