Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Motto

Joga nie zabiera czasu, lecz go daje.” „Joga jest potężnym narzędziem zmiany.

W miarę jak budujesz swoją siłę, zaczynasz też coraz bardziej wierzyć w swój potencjał.” „Zanim nie zaczniesz praktyki, teoria jest bezużyteczna.

STACJONARNE ZAJĘCIA JOGI W INOWROCŁAWIU

Rozpoczęcie roku szkolnego zaplanowane jest od poniedziałku 04 WRZESIEŃ 2023 a zakończenie środa 26 CZERWIEC 2024:

JOGA INOWROCŁAW I JA

Joga pojawiła się w najtrudniejszym okresie mojego życia, stanąłem wtedy pod przysłowiową ścianą I nie można było już iść dalej ze swoim starym nawykowym działaniem. Dzięki jodze uruchomiłem w sobie proces transformacji ciała i umysłu, co zaczęło procentować pozytywnymi zmianami i lepszymi wyborami.Moje życie, stało się bogatsze, pełniejsze i bardziej świadome. Jestem na tej drodze od 9 lat i coraz łatwiej poddaję się tej nieprzerwanej przemianie.
Od kilku lat zaczęła narastać we mnie naturalna potrzeba dzielenia się jogą z innymi ludźmi, dlatego ukończyłem na początku tego roku kurs instruktorski hatha-jogi, a obecnie jestem w trakcie kursu nauczycielskiego wg. Metody BKS Iyengara prowadzonym przez Romana Grzeszykowskiego w Krakowie.
Nigdy nie przypuszczałem, że będę uczył jogi w Inowrocławiu, dość oddalonym od mojego miejsca zamieszkania. Zaczęło się wszystko ok. rok temu, kiedy na spotkaniu z dwójką wieloletnich przyjaciół z Inowrocławia usłyszałem słowa „ jak to by było dobrze, żebyśmy ja, czy moja żona Irena ( również nauczycielka jogi) poprowadzili zajęcia w Inowrocławiu. Wyparłem się wtedy stwierdzeniem, że jestem zbyt zajęty, nie mam czasu, może kiedyś.  Po mniej więcej pół roku zostałem zaproszony na śpiewanie kolęd do Willi Orłowo, gdzie poznałem właściciela Pana Marka.  Poruszyliśmy przypadkowo temat jogi i stwierdziliśmy, że fajnie byłoby się spotkać jakiejś soboty i razem poćwiczyć. Minęło kilka miesięcy, a we mnie zaczęły kiełkować te rzucone, gdzieś między wierszami ziarna.
Po kilku miesiącach zadzwoniłem do Pana Marka i w lipcu zrobiliśmy pierwsze zajęcia otwarte jogi, promujące otwarcie regularnej Szkoły Jogi startującej o września 2018r w Willi Orłowo.
Czasem wydaje nam się, że coś jest dla nas niedostępne lub niemożliwe, ale wystarczy puścić blokady umysłu i poddać się wewnętrznej przemianie, aby doświadczyć, że tak naprawdę wszystkie drzwi stoją przed nami otworem.
„Zmień siebie, a wszystko wokół ciebie się zmieni”.

Zapraszam do wspólnej praktyki
Adam Kocikowski

Miejsce zajęć w Inowrocławiu

MIEJSCE: Uwaga zmiana lokalizacji od 02.09.2020 

 Kujawskie Centrum Kultury Jana Kilińskiego 16, 88-100 Inowrocław (wejście od strony biblioteki - piętro I sala taneczna).

Zasady zachowania się uczestników

Zasady zachowania się uczestników przed, w trakcie i po zajęciach.

 •     Wszelkie dolegliwości zdrowotne, przebyte kontuzje lub urazy, menstruację i ciążę należy zgłosić przed zajęciami.
 •     Nie jedz na 2-4 godziny przed zajęciami.
 •     Przyjdź 10 minut przed zajęciami.
 •     Zajęci trwają 90 minut.
 •     Ćwiczymy boso, w przewiewnym stroju, który zapewni swobodę ruchów orz naturalne oddychanie skóry, zdejmij biżuterię.
 •     Program zajęć stanowi całość, więc nie spóźniamy się, szanując czas innych i nie opuszczamy zajęć przed ich zakończeniem.
 •     Zanim wejdziesz na salę wyłącz telefon komórkowy lub przełącz go w tryb bezgłośny.
 •     Zachowaj ciszę.
 •     Matę rozłóż w jednym z dwóch rzędów tak aby środek pozostał wolny.
 •     Preferowana własna mata.
 •     Przygotuj sobie pomoce do ćwiczeń: 3 koce, 2 paski, 2 klocki.
 •     Obserwuj i słuchaj wskazówek prowadzącego.
 •     W trakcie zajęć nie pomagamy innym uczestnikom, chyba że poprosi o to prowadzący.
 •     Wszelkie niepokojące objawy w trakcie wykonywania ćwiczeń (nagły wzrost ciśnienia, napięcie w oczach, ból w stawach itp.) należy zgłosić prowadzącemu.
 •     Utrzymuj na sali porządek w trakcie i po ćwiczeniach.
 •     Po zakończeniu zajęć pomoce odłóż na swoje miejsce.

Regulamin i zasady uczestnictwa w zajęciach jogi.

Zasady uczestnictwa w zajęciach jogi. Zajęcia prowadzone są przez Irenę Kocikowską instruktora jogi, uczennicę Roberta Spicy.
Podczas zajęć udostępniamy wszelkie niezbędne pomoce do ćwiczeń. Na sali posiadamy też kilka mat do ćwiczeń.
Zajęcia odbywają się w firmie POLAM ul Kościelna 8, 89-100 Nakło n. Not. II piętro, wejście od parkingu ul. Dolna.
Biuro i siedziba Joga Od-Nowa mieści się przy ul. Makowej 6, 89-100 w Występie.
Każdy uczestnik zajęć zobowiązany jest do zapoznania się i przestrzegania regulaminu.
W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 września 2001 roku w sprawie szczegółowych zasad i warunków prowadzenia działalności w dziedzinie rekreacji ruchowej (Dz.U. Nr 101, poz. 1095, pkt 6), który mówi o „dopuszczeniu do uczestnictwa w zajęciach wyłącznie osób posiadających zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w tych zajęciach lub które złożą podpisane własnoręcznie , (a w przypadku osób niepełnoletnich przez przedstawiciela ustawowego) oświadczenie o zdolności do udziału w zajęciach rekreacyjnych”. W związku z powyższym, jeśli chcesz być dopuszczony do uczestnictwa w zajęciach, powinieneś dla własnej korzyści i bezpieczeństwa przedstawić takie zaświadczenie (lekarskie lub podpisane własnoręcznie) nauczycielowi prowadzącemu zajęcia.

Regulamin i zasady uczestnictwa w zajęciach jogi.

joga inowrocław Pobierz: Regulamin i zasady uczestnictwa w zajęciach jogi

Galerie - Międzynarodowy dzień jogi

Joga (10)
Joga (1)
Joga (2)
Joga (3)
Joga (4)
Joga (5)
Joga (6)
Joga (8)
Joga (9)
2 (1)
2 (2)
2 (3)
2 (4)
Joga (7)
ip stresser